Rehber G203, G102 neden alınmaz?

Anlatmak istediğiniz şeyi anladım. Ayrıca anladığım kadarıyla pek iyi bir sensör olmasa da bunu profesyonel FPS oyuncuları dışında pek sorun çıkartacak kadar ahım şahım bir şey değil. Zaten ben alalı 6 ay ya da daha fazla oldu ve iade gibi bir şansım yok. Ben zaten profesyonel bir FPS oyuncusu değilim ve bu güne kadar bu rehberi görmesem haberim dahi olmazdı. Tabi görünce o kadar para verdikten sonra moralim bozulmadı değil ancak dediğim gibi bugüne kadar eksikliğini hissetmedim ve sizler bilgilendirmeseniz haberim dahi olmazdı. Ben aldığım vakitlerde çoğu kişi tarafından öneriliyordu ve yorumları çok olumluydu. Her neyse sonuç olarak önermemenin daha mantıklı olacağını anladım ve benim için de bu sorunu düşünmeyip keyfime bakmaktan başka çare kalmıyor. Almışım bari keyfini çıkarayım .

Elimde 3 yıldır kullandığım G203 Lightsync var günün 6 saati bilgisayar başındayım çift tıklama sorunu vb başıma gelmedi teknoloji biraz da şans işi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…