G203 Lightsync iyi mi?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni mouse aldım, Logitech G203 Lightsync diye. Sizce doğru bir seçim yapmış mıyım? Rampage farem kırılmıştı, 2 gün faresiz duramam dedim, MediaMarkt'a gittim, 155 liraya düştü yazıyordu internette bu mouse ama MediaMarkt'a gidince 189 lira çıktı. Ben yine de aldım. Mouse çok hoşuma gitti, kuş gibi. Kronik sorunu var mıdır? Pişman olur muyum?

Dostum dediğin mouse'a baktım, sensörü iyi olabilir ama ayı mouseu gibi. Bilgisayar oynayasım gelmez o ne öyle?
Çoğu kişi görüntüsünü beğenmiyor. Sıkıntı yok ama onun dışında bu fiyata çok daha iyi fareler var MX518 dışında da.

G203 üzmez ama o fiyatı hak etmiyor. Dediğim gibi sensörü berbat.

Çoğu kişi görüntüsünü beğenmiyor. Sıkıntı yok ama onun dışında bu fiyata çok daha iyi fareler var MX518 dışında da.

G203 üzmez ama o fiyatı hak etmiyor. Dediğim gibi sensörü berbat.

Allah Allah, 2-3 one tap attım fıstık gibi algılıyor. (Hatta Valorant oynamama rağmen karşı takım hile dedi :) ) Çok da önemli değil ya, acil mouse ihtiyacım vardı aldım. Sorun çıkarmasın, 2-3 yıl kullanayım yeter bana, FPL kasacak değilim sonuçta.
Kullanıyorum, tek sıkıntım aşınma oldu. Rengi aşınıyor.
Hocam ışıkları çok güzel ya, aşık oldum mousea resmen. Bu parlaklık nedir böyle, ışıksız klavyem bu mouse sayesinde gece ışıklanacak resmen, çok parlak.

Yeni konular

Geri
Yukarı