G203 Lightsync vs Trust Kusan GXT 180

Sensörü eski olan G203 ls var bir tarafta diğer tarafta ise Trust ikisi arasından illaki seçim yapılacağından G203 derim ne kadar sensörü eski olsa da aradaki küçük bir farka alınabilir.

Düşündüm de çok garip olurdu. Benim birkaç solak tanıdığım fareyi sağlaklar gibi kullanıyorlardı.

Her neyse, G203 LS alabilirsiniz o halde. Bu arada Redragon M808 simetrik gibi duruyor. Ben mi yanlış görüyorum.
Sensörü eski çünkü.
Oyunlarda (valorant...) sıkıntı yaratır mı?

Sensörü eski olan G203 ls var bir tarafta diğer tarafta ise Trust ikisi arasından illaki seçim yapılacağından G203 derim ne kadar sensörü eski olsa da aradaki küçük bir farka alınabilir.
Sensörü kesin eski değil. AM010 sensörünün normalde IPS değeri 100 fakat Logitech'in belirttiğine göre 200 IPS değerine sahip.

Düşündüm de çok garip olurdu. Benim birkaç solak tanıdığım fareyi sağlaklar gibi kullanıyorlardı.

Her neyse, G203 LS alabilirsiniz o halde. Bu arada Redragon M808 simetrik gibi duruyor. Ben mi yanlış görüyorum.
Mouse'un sol alt tarafına bakarsanız hafif bir kavis var. Orası sağ elin baş parmağının rahat oturması için yapılmış.

evet sol tarafta duruyor.

Evet maalesef onu da düşündüm ama sağ tarafta olan mouse'lar da çok pahalı bana göre :(
Hocam G203'ü bugün aldım. Daha yeni bitirdim kullanmayı, 3-4 saat oyun oynadım. Küş gibi bir mouse, sensörü de e-sporcu değilseniz yeterli. Siz zaten o sensörlerı yanyana koysanız fark edemezsiniz. Çok da önemli değil, duruşu da güzel. Tavsiye ederim.
(Bu arada MediaMarkt'ın gerçek dükkanına gidip aldım, orda 189 liraydı, internetten sipariş edin, internette ucuz.)

Geri
Yukarı