G203 vs M808 vs MX518

Bütçe
150

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO ve Valorant tarzı oyunlar oynuyorum. Bildiğim kadarıyla MX518'deki sensör diğer ikisinden daha iyiymiş ama tasarımını hiç sevmedim. Tasarım olarak diğer ikisi daha hoş. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Tasarım için diğerlerini seçmeme değer mi yoksa sensörü o kadar mı iyi? Tasarıma dikkat etmemem mi gerek?

CS:GO ve Valorant tarzı oyunlar oynuyorum. Bildiğim kadarıyla MX518'deki sensör diğer ikisinden daha iyiymiş ama tasarımını hiç sevmedim. Tasarım olarak diğer ikisi daha hoş. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Tasarım için diğerlerini seçmeme değer mi yoksa sensörü o kadar mı iyi? Tasarıma dikkat etmemem mi gerek?
MX518 almanızı öneririm. Tasarıma dikkat etmeyin. MX518'in sensörü diğerlerinden çok daha iyi ayrıca FPS oyunlarında da akıyor mouse.

MX518 ergonomi için tasarlandı ve ben kullanıyorum çok rahat.

Teşekkürler bilgi için.

Sözde G203 ile M808 sensörü çok benzer. Ama MX518 sensörü ile aralarındaki farkı siz hisseder misiniz bilemem. Ben olsam MX518 alırdım.

Eğer hissetmeyecek bir durumdaysa fark yok ise G203'ü tercih edeyim.

MX518 almanızı öneririm. Tasarıma dikkat etmeyin. MX518'in sensörü diğerlerinden çok daha iyi ayrıca FPS oyunlarında da akıyor mouse.

Sanırım onu alacağım.

Elinin uzunluğu ve tutuş şeklin nedir? Birisi büyük bir fareyken, diğeri ise küçük bir fare.

Uzun ve kısa mouse için de sorun yaşamıyorum.

Geri
Yukarı