G2030 ve GT 1030 Sistemde Darboğaz Olur Mu?

Peki kaç wattlık güç kaynağı lazım olur
300 wattlık güç kaynağı işinizi görecektir lakin bilgisayarda bulunan fan sayısı v.b gibi şeyler daha fazla watt tüketimi gerektireceğinden onları göz önünde bulundurup almanızda fayda var. Benim tavsiyem eğer sistemde ileriye dönük yükseltmeler yapacaksanız 550-600 wattlık 80+plus sertifikalı bir güç kaynağı almanız yararlı olacaktır. (Bütçeniz el veriyorsa tabi..)

çok teşekkür ederim yanıtın için dostum şuan bilgisayar özelliklerim;
intel pentium g2030
4gb ram
gt 220
250 watt psu
Şimdi gt 1030 alacağım 4 gb ram ekleme yapacağım ve 550 watt felan bi güç kaynağı alacağım sence pubg oynayabilir miyim

çok teşekkür ederim yanıtın için dostum şuan bilgisayar özelliklerim;
intel pentium g2030
4gb ram
gt 220
250 watt psu
Şimdi gt 1030 alacağım 4 gb ram ekleme yapacağım ve 550 watt felan bi güç kaynağı alacağım sence PUBG oynayabilir miyim
Aynı ekran kartı bende var. Ardaburc un dediği gibi low ayarlarda 1080p de ortalama 45-50 fps alırsın. Bütçen yoksa 550w ye gerek yok. GT 1030 için önerilen psu değeri 300w ama benim sana önerim garanti olsun diye 400,450w alman tabi bütçen yoksa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı