G2030 ve HD 6570 sistem için işletim sistemi önerisi

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an Win7 kullanıyorum. Artık yavaş yavaş destek kalkmaya başladı ve çok uzun zaman kullandım. Yeni sisteme geçmek istiyorum. Sistem özellikleri aşağıda yazıyor. Sizce bu sisteme Windows 10 mu gider yoksa Windows 8.1 mi gider? Windows 10 ise hangi sürümünü önerirsiniz? Daha önce Windows 10 kullanmıştım ama bilgisayar çok kastı ama yinede bir kere daha deneyebilirim.

Sistem Özellikleri:
- Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 3.00GHz
- 4 GB RAM
- AMD Radeon HD 6570

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Win7 kullanıyorum. Artık yavaş yavaş destek kalkmaya başladı ve çok uzun zaman kullandım. Yeni sisteme geçmek istiyorum. Sistem özellikleri aşağıda yazıyor. Sizce bu sisteme Windows 10 mu gider yoksa Windows 8.1 mi gider? Windows 10 ise hangi sürümünü önerirsiniz? Daha önce Windows 10 kullanmıştım ama bilgisayar çok kastı ama yinede bir kere daha deneyebilirim.

Sistem Özellikleri:
- Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 3.00GHz
- 4 GB RAM
- AMD Radeon HD 6570
7 nin özelleştirilmiş olarak yapılan versiyonlarına bakın derim ama illaki geçmek istiyorum sıkıldım derseniz 8.1 e geçin 8 in stabilitesi çok düşük kalıyor windows 10 da o sisteme bence fazla gelir 8.1 in performas özel sürümü yada lite sürümü rahat rahat kullanılabilir gibi size kalmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı