G2030 ve HD 6570 Sistemde Windows 10'a Yüklenmeli mi?

yAkgün

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde ben çok sık oyun oynayan biriyim ve Windows 7 kullanıyorum. Ama artık Microsoft Windows 7'yi desteklemediği için Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce Windows 10'a geçmeli miyim yoksa Windows 7'de kalmalı mıyım? Performansımda düşüklük yaşanır mı? Fikirlerinizi belirtebilir misiniz?

Bilgisayar Özelliklerim;
  • İşletim Sistemi: Intel Pentium G2030 3.00GHz
  • RAM: 4GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6570 - 2GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde ben çok sık oyun oynayan biriyim ve Windows 7 kullanıyorum. Ama artık Microsoft Windows 7'yi desteklemediği için Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce Windows 10'a geçmeli miyim yoksa Windows 7'de kalmalı mıyım? Performansımda düşüklük yaşanır mı? Fikirlerinizi belirtebilir misiniz?

Bilgisayar Özelliklerim;
  • İşletim Sistemi: Intel Pentium G2030 3.00GHz
  • RAM: 4GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6570 - 2GB
En iyisi temiz kurulum yapıp denemem lazım.

Sürücü desteklerini bir kontrol edin. Herhangi bir sürücü eksiği yoksa Windows 8.1 kullanın. Bu tür düşük cihazlarda güncel kalayım diyerek kurduğunuz Windows 10, bir bakmışsınız sizi pişman ediyor.

Sürücü desteklerini bir kontrol edin. Herhangi bir sürücü eksiği yoksa Windows 8.1 kullanın. Bu tür düşük cihazlarda güncel kalayım diyerek kurduğunuz Windows 10, bir bakmışsınız sizi pişman ediyor.
Windows 8.1'i hiç sevemedim. Ama öneriniz için sağolun
Pro bu cihaza ağır gelebilir. Çünkü arka planda çalışan uygulamalar ve özellik bakımından daha ağırdır.
Bir şey daha sorcam. Peki hızında değişiklik olur mu? veya oyunlarda bi fps düşüklüğü felan olur mu?
Pro bu cihaza ağır gelebilir. Çünkü arka planda çalışan uygulamalar ve özellik bakımından daha ağırdır.
Hızında değişiklik olur mu? veya oyunlarda bi fps düşüklüğü felan olur mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı