G213 alınır mı?

Driveri da varmış özellikleri çok iyi hoşuma gitti alacağım ama eski klaye sorun yaşatmaz değil mi?
@Eresbos hocam YouTube'ye yazabilirsiniz.

1 Ms.
Yazılımı var.
Vaat ettikleri tuş basım ömrü 50-70 milyon arası.
İhtiyacınız varsa alın, hemen almanız gerekmiyorsa bekleyin. Belki fiyatı düşer ya da aynı kalır.

450 bu klavye için çok fazla maksimum 450 olacak şekilde başka öneriniz var mıdır.

Son düzenleme:
Hocam ben sizi anlamadım doğrusu. Klavye önerisi istiyorsunuz, öneriyoruz beğenmiyorsunuz. Bir klavye kafanıza yatıyor, özellikleri de gayet iyi bir anda vazgeçiyorsunuz.
Yine değmez bence başka öneriniz var mıdır?
Bunu soracağınıza mesajın tamamını okuyabilirsiniz.

Net alınır bu arada ben aldım bu sene Game mode falan var onda mesela oyundayken basmaman gereken tuşları seçebilirsin örnek olarak Windows tuşu falan aydınlatma sistemi de iyi yazılımla birlikte istediğin oyuna göre aydınlatma ayarlayabiliyorsun ve macro atayabilirsin klavyeden çıkan mekanik sesi gayet iyi. Medya denetimi var 60 ML kadar su geçirmiyor avuç desteğini ben en çok beğendiğim o ellerim ağrımıyor artık.

Net alınır bu arada ben aldım bu sene Game mode falan var onda mesela oyundayken basmaman gereken tuşları seçebilirsin örnek olarak Windows tuşu falan aydınlatma sistemi de iyi yazılımla birlikte istediğin oyuna göre aydınlatma ayarlayabiliyorsun ve macro atayabilirsin klavyeden çıkan mekanik sesi gayet iyi.

600 TL bütçeyle önerir misin fiyatlar artmasa K68 alacaktım istedğiğim her özelliği karşılıyor fakat. Blody iyi klavye ama eksileri fazla tasarım olarak ben sırf tasarım için Gamepower Ogre'den vazgeçtim 8 tuşu ve delede end yerıne A1 falan var diye ve şikayetler fazla diye de.

600 TL bütçeyle önerir misin fiyatlar artmasa K68 alacaktım istedğiğim her özelliği karşılıyor fakat. Blody iyi klavye ama eksileri fazla tasarım olarak ben sırf tasarım için Gamepower Ogre'den vazgeçtim 8 tuşu ve delede end yerıne A1 falan var diye ve şikayetler fazla diye de.

Klavye hakkında pek bilgim yok ama Gamepower Bloody gibi klavyeleri önermem bana onlar iyi marka gibi gelmiyor ama hyperx klavye öneririm Logitech ve HyperX klavyeler kullandım gayet iyi markalara ama tabii şu an kulladığım G213 gayet iyi ve ucuz bir klavye tam fiyat performansı bir ürün

Klavye hakkında pek bilgim yok ama Gamepower Bloody gibi klavyeleri önermem bana onlar iyi marka gibi gelmiyor ama hyperx klavye öneririm Logitech ve HyperX klavyeler kullandım gayet iyi markalara ama tabii şu an kulladığım G213 gayet iyi ve ucuz bir klavye tam fiyat performansı bir ürün

Saolun Gaming gecesini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı