G213 Boşluk Tuşu Bozuldu

omwr.ptx

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660 Super
16 GB Ram
Intel Core i5-4460
Meslek
Öğrenci
Selamlar, G213 klavyede boşluk tuşu arada basmıyor, arada basıyor. Bazen iki veya üç kez boşluk bırakıyor. Bunun sorununu değiştirmeden düzeltmenin bir yolu var mı yoksa değiştirmem mi gerekli?

Bu klavyenin böyle sorunları var maalesef tuş basmama ya da çift basma gibi. İçini açıp temizlemeye çalışın işe yaramazsa yüksek ihitmal boşluk kısmındaki plastik ve o kısım artık ömrünü doldurmuştur.

Bu klavye zaten tuş basmama ve çift tıklama sorunlu. Almasaydın keşke. @Beck'un dediklerini yap işe yaramaz ise ömrü bitmiştir.

Benim de klavyemde W ve 2 tuşu çalışmıyordu tuşları çıkarıp Switch'in deliğinden sert bir şekilde ufledim sorun düzeldi, ara sıra gene calismamazlik yapıyor, yine aynı tarifeyi uyguluyorum 😁😁

Bu klavye zaten tuş basmama ve çift tıklama sorunlu. Almasaydın keşke. @Beck'un dediklerini yap işe yaramaz ise ömrü bitmiştir.

Abim kullanıyordu ve bozulduğunda da yine aynısını alıyordu. Ondan gördüm klavye de sorunum yok bunun dışında.

Bu klavyenin böyle sorunları var maalesef tuş basmama ya da çift basma gibi. İçini açıp temizlemeye çalışın işe yaramazsa yüksek ihitmal boşluk kısmındaki plastik ve o kısım artık ömrünü doldurmuştur.
Deneyeceğim hocam, teşekkürler.

Geri
Yukarı