Çözüldü G213 için G HUB açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
G213 klavyenin sürücüsünü yükledim. Yüklediğim ilk günler sorunsuz çalışsa da sonradan açılmamaya başladı. Appdata'dan G HUB'la olan dosyaları silip tekrar yükledim. Ancak yine çalışmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

G213 için Logitech Gaming Software kullanmanız lazım diye biliyorum.

Çözüm

Problemli bir program hocam bende G203 faremin yazılımında ara sıra sorunlar yaşıyorum. Çalışmadığı zaman Görev Yöneticisi'nden G HUB Updater'ı kapatıp tekrar açarsanız çalışabiliyor bazen.

Bende de sadece 1 kere açıldı ve artık yüklenmiyor bile. Gerçekten problemli bir yazılım. Logitech Gaming Software açılıyor ama G HUB gibi güzel bir arayüzü yok.

Son düzenleme:
Teşekkürler yükleyip deneyeceğim.

Hocam oldu teşekkür ederim ancak G HUB'ı kullanmak daha iyi olabilirdi çünkü arayüz ve panaller hiç kullanışlı değil.

G HUB sizin klavyeyi desteklemiyor diye biliyorum. Logitech Gaming Software kullanmanız lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…