G230 Alınmalı mı?

baraneksii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta içinde falan kulaklık almayı düşünüyorum. G230 almak istiyordum şu kulak rahatlığı falan yüzünden. G230'dan daha fazla para vermeyeceğim. Başka bir kulaklık önerisi var mı?

G230'un parasını hak etmediğini düşünüyorum açıkçası. Amazon'dan farklı tercihlere yönelebilirsiniz bence.

Örnek bir kulaklık verebilir misin? Ben bulamadım da. Siberia v2 düşünüyordum ama birisi baş ağrısı yapıyor almayın falan diyordu.

Tabi ben baktığımda siberia v2 bu kadar pahalı değildi amazon'da. :)

Ben kendim Amazon'dan Razer Hammerhead Pro almıştım. Size de tavsiye edebilirim ama kulak içi kulaklık. Siberia V2 Frost Blue da olabilir ama kullanmadığım için bir şey söyleyemem.

2 ay önce G230 almıştım, malesef mikrofonu bozuldu. Birde kabloları çok karışıyor, kendi kendiliğine dönüp burkuluyor. Ayrıca mikrofonu da cızıltı yapıyor ama onu bir yöntemle çözebiliyorsun. Şu anda ben ASUS Cerberus kullanıyorum.

Asus Cerberus'un kulağa taktığın yan yüzeyler daha yumuşak yalnız deri olduğu için yaz aylarında terleme olacaktır uzun süre kulakta takılı kalırsa, kış ayında olduğumuz için şu anda terleme olmuyor. İlk aldığımda üzerindeki bant biraz başımı acıtmıştı ama sanırım taktıkça bant kısmı açıldı, artık acıtmıyor. Kablosu da G230 kadar uzun, bunun kablosu daha kaliteli ve dönüp burkulmuyor. Mikrofonu da G230 ile aynı fakat bunda cızıltı sorunu yok.

Asus Cerberus'un kulağa taktığın yan yüzeyler daha yumuşak yalnız deri olduğu için yaz aylarında terleme olacaktır uzun süre kulakta takılı kalırsa, kış ayında olduğumuz için şu anda terleme olmuyor. İlk aldığımda üzerindeki bant biraz başımı acıtmıştı ama sanırım taktıkça bant kısmı açıldı, artık acıtmıyor. Kablosu da G230 kadar uzun, bunun kablosu daha kaliteli ve dönüp burkulmuyor. Mikrofonu da G230 ile aynı fakat bunda cızıltı sorunu yok.
G230'un kendi ses kartı olmadığı için anakartınızdaki ses yongasını kullanıyor yani anakartınızın ses yongası iyi ise mikrofon cızıltı yapmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı