G230 için Ses Kartı

MetalCoreII

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba dostlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi, bugün kulaklığı TEKZEN'den sipariş vermiş bulunuyorum.

20 TL kupon ile 115 TL gibi bir fiyata aldım kulaklığı, piyasa fiyatının altına geldi.

Fakat bu konuda acele ettiğimi düşünüyorum zira; internette kulaklığın ses seviyesinin düşük olduğuyla ilgili bir kaç yorum okudum.
Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

İlaveten ses kartı mı almalıyım yoksa onboard ses kartı yeterli olacak mıdır?

Anakart modeli: ASUS M5A97 R2.0
Not: Bütçe 50 - 60 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi, bugün kulaklığı TEKZEN'den sipariş vermiş bulunuyorum.

20 TL kupon ile 115 TL gibi bir fiyata aldım kulaklığı, piyasa fiyatının altına geldi.

Fakat bu konuda acele ettiğimi düşünüyorum zira; internette kulaklığıns ses seviyesinin düşük olduğuyla ilgili bir kaç yorum okudum.

Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

İlaveten ses kartı mı almalıyım yoksa anolog ses kartı yeterli olacak mıdır?

Anakart modeli: ASUS M5A97 R2.0

Not: Bütçe 50 - 60 TL.
Anakartındaki yeterli olacaktır. Zaten 50-60 TL' ya anakartın ses kartından iyisini de alamazsın. İyi bir kulaklık fakat sorun çıkartıyor gerçekten.

Ses kartı almayın o bütçeye iyi bir ses kartı zor onboard ses kartı işinizi görecektir. Logitech kaliteli markadır ama bazı ürünleri kullanmak gerek.

Evet arkadaşlar kulaklık elime dün ulaştı.

Konforu, malzeme kalitesi, mikrofonu olsun gerçekten iyi bir kulaklık. Fakat ses oranı 25 TL'lik kırtasiyelerde satılanlardan farksız.
Onboard ses kartı ile bu kulaklığa verdiğim paraya yazık olur.
Ses kartı konusunda bilgilerim cidden yetersiz, o yüzden bir kaç sorum olacak.
Şimdi 7.1 destekleyen bir ses kartı aldık diyelim, kulaklıkta 7.1 ses destekliyor mu? Sizlerden bir ses kartı önermenizi istiyorum. USB ses kartı olursa daha güzel olur.
Bütçe:100 TL

mikail bey bir sorum olcak bendede bir adet G230 mevcut ve ses kalitesi ve mikrofon kalitesi düşük oldukca yetrsiz geliyor yani 20 tl lik bir kulaklık gibiymiş gibi ve bende onboart ses çıkışı bozuk oldugu için harici ses kartı taktım modeli ise Creative Audigy LS (SB0399) Sound Card PCI bu bildigin üzere bunun girişide 3.5 mm kulaklık ve mikrofon girişleri mevcut kartın bu karta bağladıgım halde bile ses ve mikrofon kalitesi oldukca düşük bu sorunu nasıl çözebilirim sizce ?

Ve şunuda belirtmekde fayda oldugunu düşünüyorum sanal surround ses alamıyorum...araştırmalarımda şöyle bir bilgiye ulaşdım usb ses kartı alındıgında sorun çözülüyormuş ama tam emin degilim almakla.

Pardon harici degil dahili ses kartı demek istemişdim orda yazım hatası olmuştur kusura bakmayınız

Birde son olarak aklımda soru işareti olan 7+1 ses kartında 5+1 destekli kulaklıgı tam performansla çalıştıra bilirmiyiz yada tam tersi olabilir 5+1 ses kartlı kulaklıgı 7+1 ses kartında tam performan alabilirmiyiz teşekürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı