G230 için surround adaptor

Lakersnation24

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Logitech G230 sahibi olarak bir şeyi merak ediyorum. G430 modelinin ses kartı kendi içerisinde mi yoksa gelen usb aparatında mı ? Eğer aparatta ise:bu linkteki ürünü aldığımda G430'daki 7.1 ses kalitesini sağlamış olur muyum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kartın G230'la çalısıp çalışmadığı konusunda çok bir bilgim yok. Ancak G430 kullanan ve daha önce G230'da kullanmış birisi olarak adaptörün sesi azalttığını söylemeliyim. Sanal surround olayını çok güzel hallediyor ama adaptörsüz halinden daha az ses çıkıyor kulaklıktan. Yani tavsiyem bu adaptöre bu kadar para vermektense 20 liraya falan surround bir adaptör alabilirsin. He ayrıca bu bahsettiğimiz surround olayını adaptör yapıyor.

Sent from my GT-I9500 using Technopat Sosyal mobile app

Bu kartın G230'la çalısıp çalışmadığı konusunda çok bir bilgim yok. Ancak G430 kullanan ve daha önce G230'da kullanmış birisi olarak adaptörün sesi azalttığını söylemeliyim. Sanal surround olayını çok güzel hallediyor ama adaptörsüz halinden daha az ses çıkıyor kulaklıktan. Yani tavsiyem bu adaptöre bu kadar para vermektense 20 liraya falan surround bir adaptör alabilirsin. He ayrıca bu bahsettiğimiz surround olayını adaptör yapıyor.

Sent from my GT-I9500 using Technopat Sosyal mobile app

Evet fiyatına bakınca aslında gerek bile yokmuş ben de yeni farkettim. :) Teşekkür ederim ilginize. Sanırım olduğu gibi kullanacağım. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı