G230 Ses Kartı Nerede Bulunur?

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. G230 kulaklık almayı düşünüyorum. Bu kulaklığın duyduğuma göre ayrı satın alınan bir ses kartı varmış. Almalı mıyım ? Eğer almaya değiyorsa bu ses kartını nerede, ismini ne olarak bulabilirim ? Bir de bu kulaklığı tavsiye eder misiniz ? Eğer tavsiye etmezseniz En fazla 220TL civarı başka bir oyuncu kulaklığı önerir misiniz ?

G230 ile birlikte ses kartı gelmemekte. G430'da ses kartı mevcut. G430'un ses kartı G230'a takılırsa ne olur bilmiyorum ama ses kartı alacaksanız öyle yapacağınıza doğrudan G430 alın. Ses kartı ile birlikte 7.1 desteği geldiği için özellikle FPS oyunları oynuyorsanız ayak seslerinin vs. nereden geldiğini anlamanız kolaylaşır. Yine de yazılımsal bir destek olduğu için aşırı iyi olduğu söylenemez.

G230'un ses kartı yok. Mavi ve 7.1 versiyonu olan G430'un var. Ancak o da ayrı satılmıyor paketin içinde geliyor. Eğer Türkiye'den G230 alacaksanız Amazon'dan HyperX Cloud almayı düşünmenizi tavsiye ederim.

G230 ile birlikte ses kartı gelmemekte. G430'da ses kartı mevcut. G430'un ses kartı G230'a takılırsa ne olur bilmiyorum ama ses kartı alacaksanız öyle yapacağınıza doğrudan G430 alın. Ses kartı ile birlikte 7.1 desteği geldiği için özellikle FPS oyunları oynuyorsanız ayak seslerinin vs. nereden geldiğini anlamanız kolaylaşır. Yine de yazılımsal bir destek olduğu için aşırı iyi olduğu söylenemez.
Dediğim gibi en fazla 220TL'ye kadar bütçem var, G430 alamam.

G230'un ses kartı yok. Mavi ve 7.1 versiyonu olan G430'un var. Ancak o da ayrı satılmıyor paketin içinde geliyor. Eğer Türkiye'den G230 alacaksanız Amazon'dan HyperX Cloud almayı düşünmenizi tavsiye ederim.
O kulaklığı daha önce hiç duymadım. Kalitesi, mikrofonu vs. hakkında bir bilginiz var mı ?

HyperX Cloud gayet iyi bir kulaklıkdır. İnternetten testlerine bakabilirsiniz. Zaten daha pahalıdır G230'dan ama Amazon'dan alırsanız aralarındaki fark azalıyor. Sanırım Türkiye'de satılan bir G230'dan 20 TL civarında daha pahalı. Ben kullanıyorum G230 ve ilk ayında kırıldı. Bantla duruyor şuan. Arkadaşımda HyperX Cloud var ve kulaklık tank gibi. Kalitesini hissettiriyor. En yakın zamanda ben de alacağım inşallah.

G 430 Amazon'da şu an 55 dolar ve sanırım kargo ücretsiz. HyperX Cloud ise 67 dolar ayrıca sağlamlık açısından bilmem ama teknik özellik olarak G430 daha iyi. G430'da 7.1 desteği var fakat HyperX Cloud'da yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı