G233 Gümrüğe Takıldı

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Logitech bana yurt dışından yeni kulaklık gönderdi fakat az önce gümrük işlemlerinize devam edebilmeniz için linke girip formu doldurun diyor. Şimdi ben Gümrük Parası mı ödeyeceğim? Öyleyse hiç almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ödemeyeceksiniz, bütün masraflar Logitech tarafından karşılanıyor. Muhtemelen PDF belgesi aldınız bu belgede ödeme şeklinin Free Domicile-F/D olduğuna emin olun, daha sonra belgeyi elektronik ortamda imzalayıp kargo şirketine (UPS kargo) göndermeniz gerekiyor ki sizin adınıza gümrük yetkisine sahip olabilsinler.

Logitech ile bu durum hakkında iletişime geçtiğimde şu şekilde cevap verildi ve kargom gümrükten çıktıktan bir gün sonra teslim edildi.
404763

Hayır ödemeyeceksiniz, bütün masraflar Logitech tarafından karşılanıyor. Muhtemelen PDF belgesi aldınız bu belgede ödeme şeklinin Free Domicile-F/D olduğuna emin olun, daha sonra belgeyi elektronik ortamda imzalayıp kargo şirketine (UPS kargo) göndermeniz gerekiyor ki sizin adınıza gümrük yetkisine sahip olabilsinler.

Logitech ile bu durum hakkında iletişime geçtiğimde şu şekilde cevap verildi ve kargom gümrükten çıktıktan bir gün sonra teslim edildi.
Eki Görüntüle 404763
Bu geldi

Dosya Ekleri

• sketch-1560615184109.png
    sketch-1560615184109.png
    303,3 KB · Görüntüleme: 87
Benim aldığım PDF farklı şekildeydi, alttaki kısmı imzalayarak maile yanıt verin. UPS kargoya ödemeleri kabul etmediğinize dair ayrıca mail atın. Kargo için çıkacak vergi masraflarını Logitech karşılayacak.

Son düzenleme:
Rica ederim. Kargonuzu teslim aldığınızda geri dönüş yapar mısınız? Şimdiden güle güle kullanın.
Tabii ki yazarım.
@166079 Kargo takibe baktığımda bu bilgileri gördüm.
@166079 Cihaz geldi fakat bu cihaz da sıkıntılı, sesi fullesem bile G230'un son ses seviyesinin yarısına bile yaklaşmıyor. Artık uğraşmayacağım, kullanacağım.

Dosya Ekleri

• 7.png
    7.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 8Adsız.png
    8Adsız.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı