G24F V2 overclock zararlı mı?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar monitör zaten otomatik 180 Hz overclock edebileceğiniz şekilde geliyor fakat forumda birkaç yerde zararlı olduğunu okudum. Acaba kendiliğinden OC destekleyen monitörler için de geçerli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararlı olduğu konusunda ne gibi yorumlar var? Kendi özelliği gibi bir şey denilebilir. Zararlı olduğunu zannetmiyorum.

Kimse kesin bir kanıt sunamıyor ama birkaç arkadaş belirtmiş. Açıkçası belki OC özelliği olmayan monitörlerde bir ihtimal OC belki bozar ama bende bunun olacağını sanmam panelin kendisi OC destekli çünkü.

Kimse kesin bir kanıt sunamıyor ama birkaç arkadaş belirtmiş. Açıkçası belki OC özelliği olmayan monitörlerde bir ihtimal OC belki bozar ama bende bunun olacağını sanmam panelin kendisi OC destekli çünkü.
Kendi özelliği yok ise, zaten önerilmez. Kendi özelliği olduğu için bir şey olacağını sanmam.

Bende overclock kapalı olduğu halde 180hz kullanıyorum bu nasıl mümkün oluyor?
1681132293005.png

Bende de öyle örneğin Valorant'ta otoamtik 180Hz açıyor .
Bize kalitelisi mi denk gelmiş anlamadım :D
1 tane ölü pixel var değişime yollayacaktım ama overclok yapmadığım halde 180hz kullanabildiğimi farkedince düşünmeye başladım yollmasam mı diye yeni gelen monitör overclock olmadan 180hz yapmaz belki

Yeni konular

Geri
Yukarı