G25 direksiyon seti alınır mı?

Dubleque

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, ben Forza 4 ETS 2 tarzı oyunları oynamak için h vitesli direksiyon seti almayı düşünüyorum. Bütçem şu an 1500 1600 TL civarı bununla temiz G25 almayı planlıyorum. Sizce bu devirde alınır mı? Çok mu eski kalır, mantıklı mıdır yoksa G27 veya üstü bir model mi almam gerekir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, ben Forza 4 ETS 2 tarzı oyunları oynamak için h vitesli direksiyon seti almayı düşünüyorum. Bütçem şu an 1500 1600 TL civarı bununla temiz G25 almayı planlıyorum. Sizce bu devirde alınır mı? Çok mu eski kalır, mantıklı mıdır yoksa G27 veya üstü bir model mi almam gerekir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

G25 kötü bir direksiyon seti değil. Yani alınabilir fakat eski olduğundan dolayı çok kullanılmış ve yıpranmışsa sorun çıkarabilir. Bu yüzden alırken çok yıpranmamış olanlarından tercih etmeye çalışın :)

G25 kötü bir direksiyon seti değil. Yani alınabilir fakat eski olduğundan dolayı çok kullanılmış ve yıpranmışsa sorun çıkarabilir. Bu yüzden alırken çok yıpranmamış olanlarından tercih etmeye çalışın :)
İşte o yıpranmamış olanı bulmak çok efor istiyor, Ne tür oyunlar oynadığına ve nasıl oynadığına bağlı eğer benim gibi tank kullanıyor gibi kullanıyor ise alınmamalı ama 2 yıldır hala iyi halde çalışıyor, Arkadaşımız bütçe belirtir ise o bütçeye 0 direksyon tavsiyeleri vere biliriz aslında.

ETS2 eski bir oyun değil sürekli güncellenen bir oyun.

Bütçe ne hocam?
ETS2 Direksyonlar için eski bir oyun, Antika snopy ile oynana biliyor hala.
Ayrıca ısıtıp ısıtıp sunmak güncelleme değildir :D [Oyunların çoğu böyledir.]

Bütçe nedir ? : Direksyon için ayırdığı maksimum para miktarı hocam.

ETS2 Direksyonlar için eski bir oyun, Antika snopy ile oynana biliyor hala.
Ayrıca ısıtıp ısıtıp sunmak güncelleme değildir :D [Oyunların çoğu böyledir.]
Çok düz mantık bakıyorsunuz.

ETS2 eski bir oyun değil sürekli güncellenen bir oyun.

Bütçe ne hocam?
Bütçem 1500 1600 tl civarı şuanlık
İşte o yıpranmamış olanı bulmak çok efor istiyor, Ne tür oyunlar oynadığına ve nasıl oynadığına bağlı eğer benim gibi tank kullanıyor gibi kullanıyor ise alınmamalı ama 2 yıldır hala iyi halde çalışıyor, Arkadaşımız bütçe belirtir ise o bütçeye 0 direksyon tavsiyeleri vere biliriz aslında.
1500 1600 tl civarı bir bütçem var şuan

1600 TL en iyisi G27 ama tavsiyem bir 400 daha bulup ya da toplayıp G29 almanız.
Bence bir şey alacaksa artık düşünmemeli çünkü her an her şeyin fiyatı artıyor.

Geri
Yukarı