G27 550 TL'ye alınır mı?

600 Kişi favoriye eklemiş sinirimi bozdu bu adam. Sırf koymak için koymuş Letgo'ya şikayet edicem.
Bende aynı senin gibi direksiyon seti arıyorum. Yaklaşık 1 aydır letgo olsun sahibinden olsun bakmadığım site kalmadı. Herkes uçuk fiyatlar istiyor. G29 vitesiyle birlikte 1500TL'ye satıyorlar. G27 ise 1200 TL gibi fiyatlar istiyorlar. Zamanında sıfırı 600TL'ye satılan cihazlara biçtikleri fiyatlar çok saçma.

Bende aynı senin gibi direksiyon seti arıyorum. Yaklaşık 1 aydır letgo olsun sahibinden olsun bakmadığım site kalmadı. Herkes uçuk fiyatlar istiyor. G29 vitesiyle birlikte 1500TL'ye satıyorlar. G27 ise 1200 TL gibi fiyatlar istiyorlar. Zamanında sıfırı 600TL'ye satılan cihazlara biçtikleri fiyatlar çok saçma.
Enflasyon her konuda etkili maalesef. Bu şekilde bakarsak yıllar önce 30-40 bin TL'ye sıfır alınan arabalar şuan 2. el olarak 50 bin tl civarına satılıyor.

Daha birkaç ay önce G25'i bunun çok daha üstünde fiyata aldım. Hem o kadar temiz hemde o fiyata kimse vermez. Verse bile gününde kaparlar onu. İlan 1 aydan fazladır açıkmış. Yani anlayacağın o direksiyon satılıksa da çoktan satılmıştır.

Gerçekse bile çoktan satılmıştır bu. :D aynı şekilde birtane Dungeons & Dragons orjinal Türkçe set ilanı var adama bi küfretmediğim kaldı ne ses var ne görüntü. Ara ara yazıyorum hala umut işte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı