G27 alınır mı?

Quersim

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı
İşlemci i7-9700K 3.60GHz
Anakart B365M PRO-VH/(MS-7C31)
Ram DDR 4 8 GB 1600mhz
900W
Meslek
Öğrenci
Merhaba, şu an 7 bine G27 seçeneğim var VE almayı düşünüyorum. Oynacağım oyunlar; Asseto, ETS 2, Forza 4 falan.

Bir de seçeneklerde Rampage V995 var, 2024 de G27 alınır mı?

Seçeneklerde Rampage varsa G27 alın hocam, ben G29 kullanıyorum öyle ahım şahım bir set beklemeyin giriş-orta seviye sonuçta ama Rampage setlerinden daha iyidir.

Seçeneklerde Rampage varsa G27 alın hocam, ben G29 kullanıyorum öyle ahım şahım bir set beklemeyin giriş-orta seviye sonuçta ama Rampage setlerinden daha iyidir.

Hocam ben hayatımda 1 kere tek Snopy kullandım ahım şahım beklentim yok 😄

Hocam bu ilan alınır mı 5 yıllıkmış

Son düzenleme:
Hocam 5 yıllık olmasından ziyade tuşlarının çalışmamaya başlaması sıkıntı, çok kullanılmamış almaya çalışın derim.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim ve ilanda özel vites diye bir şey var nasıl bir şey o ilk defa görüyorum.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim ve ilanda özel vites diye bir şey var nasıl bir şey o ilk defa görüyorum.

Hocam muhtemelen kendisi sonradan shifter yapmış set için bence onu öncelik haline getirmeye gerek yok daha temiz bir set bakabilirsiniz.

Hocam muhtemelen kendisi sonradan shifter yapmış set için bence onu öncelik haline getirmeye gerek yok daha temiz bir set bakabilirsiniz.

Hocam ya o G29 ya da G27 ya da V995 ilk direksiyon setim olacak bu bayrama almak istiyorum.

Hocam ya o G29 ya da G27 ya da V995 ilk direksiyon setim olacak bu bayrama almak istiyorum.

Hocam G27 olsun G29 olacağına ama temiz olsun attığınız ilanda zaten bazı tuşlar çalışmamaya başlamış muhtemelen diğerlerinin de çok süresi kaldığını düşünmüyorum ben bu bütçede temiz G27 bulup onu almanız taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı