G27 vs G29

Arkadaşlar durumum çok yok ya temiz bir G27 alacağım ya da G29 için 2--3 ay bekleyeceğim hangisini önerirsiniz?
Aralarında donanım olarak fark yok. Tuş sayısı ve görsellik değişmiş. Bir de sadece fren pedalının sonuna plastik bir parça eklenmiş sert olması için ancak bu büyük bir fark yaratmaz. Eğer G27 sorunsuz ve temizse G27 almanız daha uygun olacaktır.

G29 bayadır incelediğim bir setti bence beklemeye değer ama fiyat artarmı bilinmez. Ben fiyatı yüksek ve 3 5 kere oynayıp kenara atarım endişesiyle almadım. Sonra kendim bir direksiyon pedal ve vites seti yaptım. Hevesim 3 günde gitti iyi ki almamışım.🤣

G29 bayadır incelediğim bir setti bence beklemeye değer ama fiyat artarmı bilinmez. Ben fiyatı yüksek ve 3 5 kere oynayıp kenara atarım endişesiyle almadım. Sonra kendim bir direksiyon pedal ve vites seti yaptım. Hevesim 3 günde gitti iyi ki almamışım.🤣
ne dersiniz almayayımmı ?

ne dersiniz almayayımmı ?
Dostum eğer alır uzun zaman haftada 10-20 saatten fazla kullanılırım diyorsan mantıklı bir yatırım. Ama benim ki gibi heves ise boşuna paranı harcama derim. Dedim ya bende öyle bir hevesle alacaktım, sonra kendim yaptım. İyi ki almamışım hevesim çabuk geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı