G29 dayanıklı mı?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba. Direksiyon setini yeni aldım. Belki alışamadığımdan dolayı ama vites direksiyon pedallar olsun sanki biraz sert fren verirsem kırılacak, vitesi hızlı geçirsem yerinden çıkacak hissiyatı veriyor. G29 kullanan arkadaşlar ne kadar dayanıklı?

Merhaba. Direksiyon setini yeni aldım. Belki alışamadığımdan dolayı ama vites direksiyon pedallar olsun sanki biraz sert fren verirsem kırılacak, vitesi hızlı geçirsem yerinden çıkacak hissiyatı veriyor. G29 kullanan arkadaşlar ne kadar dayanıklı?
Shifter dayanıksız ama geri kalanı sağlam geliyor bana.

1 senedir G29,10 senedir de DFGT kullanıyorum,malzeme kaliteleri standart plastik kalitesinde diyebilirim ancak G29'un kalitesi tabii ki daha fazla.Öyle narin bir yapısı yok pedallar ve vites metal komponentlerle yapılmış ancak uzun vadede DFGT'den bildiğim üzere özellikle tuşlarda problem olabiliyor,yani mekanik olarak çok sıkıntı yaratmasa da bazı tuşlar basma işlevini yitirebilir,vites konusunda ise vitesi geçirirsiniz ancak mekanizması zamanla bozulabilir o yüzden her zaman narin kullanmakta yarar var.Bunların haricinde bir de direksiyonlara çok ani tepkiler vermediğiniz sürece rahatlıkla 10 yıl kullanıcıyı idare edecek kadar kaliteli ürünler her ikisi de.

Geri
Yukarı