G29 Forza Horizon 4 ölü bölge

ANGARA

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba arkadaşlar Logitech G29 direksiyon seti aldım ve Forza Horizon 4 oyununda direksiyonumda küçük bir ölü bölge var sorunun oyundan kaynakladığını düşünüyorum çünkü ETS 2 veya City Car Driving gibi oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum sorunu çözemedim oyunda bununla ilgili bir ayar bulamadım.

Öncelikle merhaba arkadaşlar Logitech G29 direksiyon seti aldım ve Forza Horizon 4 oyununda direksiyonumda küçük bir ölü bölge var sorunun oyundan kaynakladığını düşünüyorum çünkü ETS 2 veya City Car Driving gibi oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum sorunu çözemedim oyunda bununla ilgili bir ayar bulamadım.

Ayarları sıfırlamayı denedinizmi.

G29'u BeamNG, Assetto Corsa, ETS2 gibi birçok oyunda ben de kullanıyorum. Hiçbir sorun yok normal olarak. Bunlar tam olarak direksiyon desteğine sahipler. FH4'ü de aktif olarak oynayan biriyim ama asla direksiyonla oynamam. Bu oyun en başından direksiyon setine göre tasarlanmadı zaten. Bunun en ideal deneyimini gamepad verir. Sonrasında klavye ve direksiyon seti veriyor. Çıktığından beri bu oyunda One S kontrolcüsünden başka bir kontrolcü kullanmadım da bu sebepten. Ne yaparsanız yapın asla tam olarak doğru bir FFB ve gerçeklik alamayacaksınız.

Geri
Yukarı