G29 ile Forza 5 kontrolü

abalta

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, yeni G29 aldım. Elimdeki oyunları deniyorum. Arcade tarzı oyunlarda direksiyon önerilmiyor. Fakat, YouTube'da bir sürü direksiyon ayarı çeken video gördüm ama hangisini denediysem çok kötü yola tereyağ dökülmüş gibi köşeleri dönmek çok zor. Fakat oynayan nasıl oynuyor merak ettim.

Arcade oyunlarda ben G29 ile daha çok zorlanıyordum sonra Assetto Corsa'ya geçtim oyun simülasyon ama cidden daha kolay kontroller daha zevkli bir sürüş her şey daha zevkli, zevk almak istiyorsan Assetto Corsa indir.

Arcade oyunlarda ben G29 ile daha çok zorlanıyordum sonra Assetto Corsa'ya geçtim oyun simülasyon ama cidden daha kolay kontroller daha zevkli bir sürüş her şey daha zevkli, zevk almak istiyorsan Assetto Corsa indir.

Arcade çünkü arcade oyunlar çok hızlıdır direksiyonlar biraz daha simülasyon ve gerçekliğe hizmet eder.

Sizin direksiyon setini kullanan kuzenim Assetto Corsa, F1 oyunları ve Euro Truck'ta direksiyonun daha düzgün çalıştığını söylemişti. Unutmadan ekleyeyim Assetto Corsa'nın bir sürü yaması modu falan var, Forza varken oynanır mı demeyin.

Sizin direksiyon setini kullanan kuzenim Assetto Corsa, F1 oyunları ve Euro Truck'ta direksiyonun daha düzgün çalıştığını söylemişti. Unutmadan ekleyeyim Assetto Corsa'nın bir sürü yaması modu falan var, Forza varken oynanır mı demeyin.

"Forza varken assetto oynanır mı" diyen var mı cidden ya? Assetto gibi bir oyunun yanında Forza neymiş, klavyeyle oynanan arcade oyunu Forza.

Assetto Corsa'yı almıştım indirimdeyken. Kurmadım henüz. Şöyle deyim NFS Heat'te de denedim onda bile zorlanmadım. Neyse Forza Motorsport çıkacak orada deneriz artık. Teşekkürler herkese.

"Forza varken assetto oynanır mı" diyen var mı cidden ya? Assetto gibi bir oyunun yanında Forza neymiş, klavyeyle oynanan arcade oyunu Forza.

Hocam laptop alırkende karşılaşıyoruz diyelim ki illa MSI olsun diye tutturanlar oluyor sanki MSI'ın her modeli diğer laptoplardan daha iyi gibi. Bilindik markalar veya oyunlar iyi izlenimi veriyor ve bu şekilde yorum yapanlar oluyor.

Geri
Yukarı