G29 sağa çevirirken tık sesi

Gapirkont

Kilopat
Ürünü yaklaşık 1-2 hafta önce sıfır olarak aldım. Sola çevirince ses geliyordu, teknik servise götürdüm ve ürünün yeni olduğunu, o sebeple ses çıkardığını söylediler. Biraz kullanmam gerektiğini ve kullandıktan sonra da ses devam ederse getirmemi, sonrasında değişim veya tamir yapılacağını söylediler. Gayet ilgiliydiler. Bugün yeni bir şey fark ettim, daha önce var mıydı bilmiyorum kulaklıkla kullandığım için fark etmemiş olabilirim veya yeni olmuşta olabilir. Sağa çevirip bıraktığım anda içerisinden tık diye bir ses geliyor. Bu durum normal mi? Geri götürmeli miyim? (sadece sağa çevirince geliyor.)
@quarest
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Servis sizi geçiştirmiş, sonradan geçecek bir şey mi bu? Az çok bilgili 13 yaşındaki bir çocuk bile bunu demez diye düşünüyorum arkadaşın dediği gibi çark-dişli sorunu olabilir garantiye gönderin.

Servis sizi geçiştirmiş, sonradan geçecek bir şey mi bu? Az çok bilgili 13 yaşındaki bir çocuk bile bunu demez diye düşünüyorum arkadaşın dediği gibi çark-dişli sorunu olabilir garantiye gönderin.

Sonradan geçmeyeceğini biliyordum, biraz kullan geçmezse getir bakalım dedi. Geçmeyeceğini bildiğim için biraz kullanmış olayım, sonrasında götürür geçmedi deyip iade ederim diye düşündüm. Ama sanırım iade olmaz bu saatten sonra.

Geri
Yukarı