G29 + Shifter alınır mı?

Ccebur

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
F1 2018'i klavyeyle 25 saat, F1 2020'yi yine klavyeyle 75 saat oynadım. Buna ek olarak Forza Horizon 4'de de en az 150 200 saatim vardır. Simracing dünyasına bir noktasından atım atmak istiyorum ama ürünün fiyatı çok yüksek. Bütçem yok değil var ama durumlar da ortada, 3300₺ verip 2 ay sonra sıkılacağım bir ürün almak istemem. Aranızda kullanan var mı? Benim gibi tereddüt edip de alan varsa ardından ne düşündüler? Yarış oyunlarına ciddi ilgim var anladığım kadarıyla çünkü sırf klavyeyle bile bu kadar keyif alarak uzun saatler oynadım. Direksiyona terfi etme kısmında beni tereddütte bırakan tek durum fiyatının bu kadar yüksek olması. 2.ele yönelmek istemiyorum çünkü doğrudan mekanik sistemli bir ürün olduğu için bozuk çıkık ıvır zıvır olduğunda uğraşmak istemiyorum. Linkini bıraktığım ürün ithalatçı garantiliymiş, ek olarak yabancı prizle dönüştürücüsüyle beraber geliyormuş. Bu bana sıkıntı yaratır mı? 500 lira fazla verip Migros'dan almam daha mı iyi olur? Biraz acele etmek istiyorum malum dolar, bu stoklar bittiğinde yenisi muhtemelen gelmez, gelse bile en az ₺5000 bandında geleceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler herkese. Ürün Linki

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı