G29+shifter vs G920+shifter

G29+shifter vs G920+shifter

• G29+shifter

Oy: 8 72,7%
  • G920+shifter

Oy: 3 27,3%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Daha fazla  
Sizce hangisini alayım? Aynı fiyata denk geliyorlar. Hangisi daha iyi ise onu alacağım. Saat 15:00'da kontrol edeceğim hangisi daha fazlaysa onu alacağım.

Son düzenleme:
G29 öneririm. Ayrıca nickiniz nedense çok tanıdık geliyor. Hiç konuştuk mu buradan?

Bilmiyorum. Ama bana G29 ile G920'nin farkını anlatabilir misiniz? Tek farkı G29'un daha fazla tuşu olup G920'nin XBOX'ta çalışması mı? Nedense G920 daha pahalı. Bir de Hepsiburada'da hangi satıcıdan alayım G29+shifter'ı?

G29 Playstation ile G920 ise Xbox ile kullanılabiliyor. Eğer bir konsolunuz varsa seçiminizi ona göre yapmalısınız. Eğer yoksa gelecekte alacağınız konsol üzerinden giderek geleceğe dönük bir şekilde seçim yapabilirsiniz. İki direksiyon arasındaki tek fark bu. Konsol almayacaksanız G29 tavsiye ederim tuş çokluğu bakımından.

G29 Playstation ile G920 ise Xbox ile kullanılabiliyor. Eğer bir konsolunuz varsa seçiminizi ona göre yapmalısınız. Eğer yoksa gelecekte alacağınız konsol üzerinden giderek geleceğe dönük bir şekilde seçim yapabilirsiniz. İki direksiyon arasındaki tek fark bu. Konsol almayacaksanız G29 tavsiye ederim tuş çokluğu bakımından.
Ben PC'de oynayacağım ama ileride konsol alıırsam PlayStation alırım yani G29'u mu almalıyım. Rica etsem bana alabileceğim bir site atabilir misiniz G29+shifter'ı? Hepsiburada'dan alacağım sanırım hangi satıcıyı önerirsiniz? Bir de çok merak ettim G920 neden G29'a göre pahalı? Piyasada az olduğu için mi?

Geri
Yukarı