G29+shifter vs gerçek araba

@alp-eren fotoğraflardan anlarsınız az çok hangisi temiz, hangisi sıkıntılı. Şahsen ben bütün direksiyon setlerimi sarı siteden GeT ile aldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Ya da denk gelirse gidip görüp test ederek alın. Boşa fazladan bin lira vermeye gerek yok bence hiç.

@alp-eren bu herif bozmadıysa bizde bozmayız herhalde. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@alp-eren bu herif bozmadıysa bizde bozmayız herhalde. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3500 e 4 aylık temiz bir g29 buldum şuan vitesi ile beraber çok fazla kullanamadim yazdı demekki sıkılan koyuyor ilana :D alayimmi ya harbi çok temiz cihaz

Pedal, vites ve direksiyon hissiyatı çok iyi ama gerçekte olduğu gibi bedeninizi ivmelendiren bir şey yok. Algılarınızın hepsi çalışmış olmuyor. Bazılarını hayal edeceksiniz ya da biraz daha yakın olsun derseniz gerçek bir araba parası vererek pnomatik yarış koltuklarından alacaksınız.

@BlueMagic Shifter dahil olan kutular da var. Alırken dikkat etmek lazım sadece. Benim aldığım kutuda hepsi dahildi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı