G29 vs T150 Pro

BERAT_60

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iyi Sosyaller. Direksiyon seti almayı düşünüyorum ama aralıkta kaldım. Bir tarafta G29 var. Çok sorun çıkartıyor diyorlar. Bir tarafta T150 Pro var. Genelde oynadığım oyunlar BeamNG Drive, ETS 2. Assetto Corsa. Bu 3 oyunu oynuyorum. Sizce hangi direksiyon daha mantıklı?

T150 hakkında bilgim yok fakat G29'u 1 senedir kullanıyorum, ortalama bir kullanıcı iseniz gayet tatmin edici. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Zaten heves atıp kenara koyulan bir şey. Ben de şu an satıyorum, biraz yatırım yapacağım. Fakat ileride T300 almayı düşünüyorum.

T150 hakkında bilgim yok fakat G29'u 1 senedir kullanıyorum, ortalama bir kullanıcı iseniz gayet tatmin edici. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Zaten heves atıp kenara koyulan bir şey. Ben de şu an satıyorum, biraz yatırım yapacağım. Fakat ileride T300 almayı düşünüyorum.

Dişlilerden çok ses çıkıyor diyorlar doğru mu?

Benim kafamdaki de o aklım bayağı karıştı T150'nin duruşu görünüşüde pek hoşuma gitmedi.

Dişlilerden çok ses çıkıyor diyorlar doğru mu?

Benim kafamdaki de o aklım bayağı karıştı T150'nin duruşu görünüşü de pek hoşuma gitmedi.

Doğrusu kime göre, neye göre. Ben kulaklığı takıp oynayınca hiç rahatsız olmuyorum. Hatta şu an takılı. Hoparlörde de hiç rahatsız etmiyor. Bence biraz abartılıyor. Fakat evet, sesi bir tık fazla.

Doğrusu kime göre, neye göre. Ben kulaklığı takıp oynayınca hiç rahatsız olmuyorum. Hatta şu an takılı. Hoparlörde de hiç rahatsız etmiyor. Bence biraz abartılıyor. Fakat evet, sesi bir tık fazla.

O sesden dolayı kafam karıştı o yüzden aklımın bir tarafında T150 belirdi.

Geri
Yukarı