G29 vs T150 RS Pro

mhmgl60

Hectopat
Merhaba Technopat ailesi.
Uzun süredir almak istediğim ve şu an içinde bulunduğumuz virüs nedeniyle evde kaldığımızdan dolayı aklıma iyice giren ve almak için araştırma yaptığım tabiri caizse direksiyon setleri arasında Logitech G29 ve T150RS Pro arasında kalmış bulunmaktayım. Genel olarak kayış ve dişli yapılarının farklı olduğunu vs araştırdım. Fakat G29 ile T150RS Pro arasında en az 500TL fark oluşmakta öncelikle tüm samimiyetimle şunu sormak istiyorum.
Logitech G29 şu an evkurun sitesinde 2429 TL iken thurstmaster T150RS Pro neredeyse hiçbir stokta yok ve genel olarak görebildiğim fiyatlar 2999TL belki bir tık daha altında vardır ayrıca Logitech'de vites setinin de fiyatı 400-550TL oldukça makul thurstmaster tarafında ise 1500TL civarı sadece vites tabii ki kalite vs farkı var fakat ETS 2 gibi veya Forza Horizon 4, F1 gibi oyunlarda gerçekten çok fark oluşur mu? Evet %100 değer der misiniz? Sonuçta profesyonel sürücü değilim kendimi geliştireceğim. Eski konuları okudum oradaki fiyat farkları bu kadar gözükmüyor ve günümüz koşullarını ele alarak sizden ricam bir yorum değerlendirme yaparak bana yardımcı olmanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
T150 Pro kayış ve dişlidir. G29 ise sadece dişli haliyle daha gürültülü :D ve rahatsız ediyor :D T150 Pro tavsiye ederim :D sana :D

Yeni konular

Geri
Yukarı