G29 yerine G290 alınmalı mı?

Hasan Bera Mumcu

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba. 2 gün önce satın almış olduğum G29 direksiyonum geldi ben Forza oynuyorken üzerindeki LED'ler yanmıyor acaba Forza Xbox'un oyunu olduğu için PlayStation'u desteklemiyor olabilir mi? Tamam LED'leri geçtim oyunda direksiyonu çok iyi kullanamıyorum normalde araba sürerken böyle olmuyor normal hızda kavşaktan geçtiğimde Force feed back çok kuvvet uyguluyor. Normal araba sürerken böyle mi oluyor bilmiyorum belki de ben alışamamışımdır aydınlatın beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
G920 almayın zira tuş sayısı daha az RPM göstergesi yok Force feedback oyun ayarlarından düşürceksiniz LED'ler ise Forza desteklemiyor onu bir program ile yapabiliyorsun.

Forza tam uyumlu değil Logitech direksiyonlara özellikle Thrustmaster direksiyonlarda bir sorun görmedim.
en başta thrustmaster alıcaktım fakat fiyat çoktu ve birsürü model vardı

G920 almayın zira tuş sayısı daha az RPM göstergesi yok Force feedback oyun ayarlarından düşürceksiniz LED'ler ise Forza desteklemiyor onu bir program ile yapabiliyorsun.
teşekkürler içimi rahatlattınız

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi FFB ayarını biraz kısın birkaç ayar ile oynanabilir hale gelir.
hemen deniyorum

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi FFB ayarını biraz kısın birkaç ayar ile oynanabilir hale gelir.
denedim ve güzel oldu biraz daha ince ayarla çok güzel olabilir teşekkürler

program nedir hocam

Son düzenleme:
Hemen deniyorum.

Denedim ve güzel oldu biraz daha ince ayarla çok güzel olabilir teşekkürler.

Program nedir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ile yapmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ile yapmıştım.
hee abi ben denedim onu ama sadece ets de oyldu forzada olmadı tekrar denicem yarın

Geri
Yukarı