G2a.com'dan Alınan Kodun Çalışmaması

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. G2a.com'dan bir oyun satın aldım ve aldığım kodu etkinleştirmek istedim fakat aşağıdaki hatayı aldım. Yardımcı olabilir misiniz ?
2015-07-16 01-58-55 Ekran görüntüsü.png

Hotmail'e gelen kodu direkt olarak girdim fakat bu hata karşıma çıkıyor. Aynı kodları birden fazla kişiye satma ihtimalleri olmaz değil mi ?

Teşekkür ederim bir deneyeyim.

Eğer Yandex tarayıcısından girdiysen, bu tür tarayıcılar sayfadaki yabancı kelimeleri otomatik Türkçeleştiriyor. Bu güzel bir özellik olsa da bazen harfleri de Türkçeleştirdiği oluyor. Örneğin sana TEK-NOP-ATI şeklinde kod verdi diyelim, ATI kısmındaki büyük "I" harfini "İ" olarak çeviriyor sende bu konu dikkat etmeden kopyala-yapıştır yaptığında kod hatalı veya yanlış kod girdiniz uyarısı alıyorsun. Kodları kopyalamadan önce, kod bulunan sayfanın otomatik Türkçeleştirme özelliğini o an için kapatıp kodu girdikten sonra açarsanız kodun doğru şekline erişebilirsiniz. Gerçi ben alıştığım için ve genellikle büyük "ı" harfini büyük "i" olarak çevirdiğinden o özelliği kapatıp açmakla uğraşmadan direk kendim düzeltiyorum.

@TÜRK YABGU uzun uzuna anlattığın için teşekkür ederim fakat sorun bendeymiş. Daha oyunu satın bile alamamışım :cry: İlk defa G2a.com'dan alışveriş yaptığım için baya bir uğraştım ama sonuç olarak alamadım. Alma fikrimden de vazgeçtim(hevesim geçti). Teşekkürler. Vermiş olduğun bu bilgi arkadaşlarında sorunlarına deva olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı