G2A - Global Digital Gaming Marketplace Güvenilir mi ?

İsa TÜRK

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım mecburen. Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi güvenilir bir site mi?

G2A'den bir den çok alışveriş yaptım. Şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Fakat alacağınız oyunları, yazılımları G2A Shield ile almanızı şiddetle önerebilirim. Hani olur da bir problem çıkar, destek ekibine durumu bildirip, yeni ürünün temin edilmesini isteyebilirsiniz.

G2A Shield Nasıl oluyor?

G2A Shield, aldığınız herhangi bir yazılım ve ya oyunun keyi kullanılmış, geçersiz olduğu taktir de G2A Destek'ten sorununuzu iletip, yeni bir ürünü temin edebilirsiniz. Bu sayede ücretsiz olarak size, geçerli bir key vereceklerdir. Tabi ki G2A Shield ücretsiz değil, her oyun başına ortalama 2~3TL arası bir fiyat değişiyor. Bunu almak size kalmış tabi ki, isterseniz G2A Shield'siz de alabilirsiniz. Fakat geçersiz, kullanılmış key çıktığı taktirde hiç bir şekilde ürünü iade edemez, yenisini talep edemezsiniz.

G2A Shield onaylamadan oyun aldım steam'e ekledim oynadım ancak bir kaç gün sonrasında steam oyunu kaldırdı. Nedenini hatırlamıyorum shield'ı kabul etmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı