G2A güvenilir mi?

Satıcılar için bir tezgah işlevi görüyor. Mesela bir oyun indirimde, Bu oyundan 500-600 adet alıp bunları sonradan indirimsiz fiyattan biraz aşağıda kar ederek satıyorlar.
Aldığınız satıcının güvenilir olduğuna emin olun. Ayriyeten G2A güvenlik sistemi seçeneğini alabilirsiniz. Aldığım 5-6 oyun oldu. Onlarda bir sorun çıkmadı. Ama önceden Ubisoft kendi oyunlarının bazı oyun kodlarını yasaklamıştı. Bazı satıcılar sorunlu olabiliyor.
Ubisoft Bazı Oyunları Uplay Hesaplarından Silmeye Başladı: G2A'dan Alınan Keylere Dikkat

Son düzenleme:
Birçok alışverişim oldu sıkıntı yaşamadım, ancak satıcıyı iyi seçmek gerekiyor söylendiği gibi.
Ha bir de daha farklı güzel alternatifler var iken G2A'yı pek tercih etmem.

Benim için oldukça güvenilir, en çok kullandığım site diyebilirim. Satın alacağın oyunun sayfasında satıcılar listeleniyor ve satıcının aldığı puan gösteriliyor. En ucuz ve memnuniyeti %100-99 olan birini seçip alışveriş yapıyorum.

Güvenilir bir site ama sorun yaşama ihtimalinizi azaltmak için satış ve puan oranına dikkat edin. Alacağınız oyuna bir de Kinguin'de bakın bazen daha ucuz olabiliyor. Orada da aynı şeyler geçerli. İkisinden de birçok ürün aldım büyük bir sorun yaşamadım.

G2A'dan oyun satın almak istiyorum. Fakat oyunlar Steam'e göre çok daha ucuz sizce bir sıkıntı çıkar mı?
Bir sorun çıkmaz. Satın alım yaparken en çok satış yapıp yüksek yıldıza sahip satıcılardan almanı öneririm. %98 altında yıldıza sahip satıcılardan alım yapmanızı önermem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı