G2A Oyun satın alma

G2A Shield kullanırsa birşey olacağını sanmıyorum.
Ben Watch Dogs aldım. G2A Shield'de devredeydi. Sevgili Ubisoft oyunumu banladı. G2A'nın dediği ise sadece "Sorry". Ubisoft Support'un dediği ise lütfen daha inandırıcı kanıtlar gösterin. Hani benim 15 liram? Hani adalet? Hani G2A Shield? G2A bir çöplüktür!

Ben Watch Dogs aldım. G2A Shield'de devredeydi. Sevgili Ubisoft oyunumu banladı. G2A'nın dediği ise sadece "Sorry". Ubisoft Support'un dediği ise lütfen daha inandırıcı kanıtlar gösterin. Hani benim 15 liram? Hani adalet? Hani G2A Shield? G2A bir çöplüktür!
3 Oyun aldim 4 ayı geçti herhangibi bir ban almadim. Sanirim şans meselesi.

O ubisoftla alakali bir sorun su anda her oyunda olacak diye bir sey yok. Tehlikesi tabii ki var bosuna ucuza almiyoruz oyunu :) Ancak ubisoft disinda duymadim pek bir problem...

banlanma durumu ubisoft ile ilgili far cry 4 assasins creed unity ve watch dogs hesaplarını banlıyor g2a dan alırsan daha yeni assasins creed blag flag aldım herhangi bir banlanma durumu olmadı

Sevgili ubisoft'un yaptığı bir hareket o.G2A'yi suçlayacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.Şahsen benim G2A'den aldığım oyunlarda her hangi bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı