G2A Satın Alınan Oyunun Gelmemesi

technopat34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben G2A üzerinden Battlefield 4 satın aldım. Ama key gelmedi. E posta adresime sipariş numarası falanda gelmedi. İngilizcem pek olmadığı için yardımınıza ihtiyaç duydum. Sizce ne yapmalıyım? Bana yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar merhaba. Ben G2A üzerinden Battlefield 4 satın aldım. Ama key gelmedi. E posta adresime sipariş numarası falanda gelmedi. İngilizcem pek olmadığı için yardımınıza ihtiyaç duydum. Sizce ne yapmalıyım? Bana yardımcı olurmusunuz?
Para kesildimi? Birde alınan ürünler kısmına benzer bir yer vardı kod orda oluyordu galiba.

Maalesef param kesildi. Ama oyun gelmedi. Daha önce alışveriş yaptım. Ama bunda sipariş numarası falanda verilmedi. Ne yapacağımı anlamadım. Önerisi olan var mı?

Please continue replying in one ticket. We will do our best to help you. Please remember that creating new tickets for the same case will just slow down the process of solving your problem. To mantain clear messages exchange, all new tickets concidering this case will be closed. Please send replies in one thread only. If you login at G2A.com you will be able to find in "My Account" > Control Panel the tab for "My Tickets", where you will find the previous ticket and proceed from there. Böyle bir mesaj geldi. Acaba ne diyor?

Evet almıştım. 3 TL ek ücret ödeyip. Ama sipariş numaram falan yok. Sadece telefonuma satın alırken Referans kodu Gelmişti. Yapacak bir şey var mı?

Oyunu satın aldıktan sonra 5 dakikada gibi bir sürede bekleyip sayfayı kapatmamam lazım ve kod gelecektir. Acaba sen o sayfayı kapattın mı ? Kapatmış olsan zaten diyor ki "My Account" > Control Panelthe tab for "My Tickets" oraya gir kodunu orada bulabilirsin.

Maalesef sayfayı kapattım. Sipariş kodu ondan gelmedi sanırım. İnternet yavaştı sanırım açılmamıştı bende sayfayı yeniledim. Ürün alırken e-posta falan girmiştim. Daha öncede almıştım ama sorun olmamıştı. Elimde sipariş numaram olsa sıkıntı olmayacakta o yok maalesef. Bu arada oyunu 29 temmuz tarihinde satın almıştım. Mesela dünde Dirt 3 aldım. Key sorunsuz geldi.

Maalesef sayfayı kapattım. Sipariş kodu ondan gelmedi sanırım. İnternet yavaştı sanırım açılmamıştı bende sayfayı yeniledim. Ürün alırken e-posta falan girmiştim. Daha öncede almıştım ama sorun olmamıştı. Elimde sipariş numaram olsa sıkıntı olmayacakta o yok maalesef. Bu arada oyunu 29 temmuz tarihinde satın almıştım. Mesela dünde Dirt 3 aldım. Key sorunsuz geldi.
Tamam sorun çözüldü sayfayı kapattığınız için olmuş. Bir dahaki sefere kapatmayın olur biter.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı