G2A'dan alınan GTA 5 Steam hesabına ekleniyor mu?

muhammetqq

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce G2A sitesini keşfettim. Bilgisayarım yeni olduğu için eskiden böyle şeylerle ilgilenmezdim. Ve bir sorum var; Ben G2A veya benzeri bir siteden mesela GTA 5 aldım. Bu benim Steam hesabıma ekleniyor mu? Bu işler nasıl işliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam versiyonunu alırsan Steam keyi verilir.

Az önce G2A sitesini keşfettim. Bilgisayarım yeni olduğu için eskiden böyle şeylerle ilgilenmezdim. Ve bir sorum var; Ben G2A veya benzeri bir siteden mesela GTA 5 aldım. Bu benim Steam hesabıma ekleniyor mu? Bu işler nasıl işliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarın yeni olmasıyla G2a'nın ne alakası var pek anlayamadım ?

Bilgisayarın yeni olmasıyla G2a'nın ne alakası var pek anlayamadım ?
Eski bilgisayarımda oyun oynayamıyordum, o yüzdende bu tip sitelerden hiç alışveriş yapmadım ve bu konudan uzak kaldım. Bahsettiğim şey buydu. Şimdi yeni bilgisayar aldım ve bu konuları merak ediyorum.

Eski bilgisayarımda oyun oynayamıyordum, o yüzdende bu tip sitelerden hiç alışveriş yapmadım ve bu konudan uzak kaldım. Bahsettiğim şey buydu. Şimdi yeni bilgisayar aldım ve bu konuları merak ediyorum.
Anladım, bence G2A'yı sana %99 oranla güvenebilir olduğunun altını çizmeliyim. (tabi ki güvenlik kalkanı etkinken.)

" Bilgisayarım yeni olduğu için eskiden böyle şeylerle ilgilenmezdim." yazmışsın kafam karıştı :) kusura bakma.

G2A den alacağın oyunun nasıl olduğu önemli steam key yazıyorsa adam size bir adet product key veriyor ve kodu yazıp oyunu indiriyorsunuz eğer steam gift yazıyorsa adam sizin steam hesabınıza oyunu yolluyor ve siz de oyunu indiriyorsunuz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı