G2A'dan alınan Xbox Game Pass kodu çalışmıyor

BayHarry

Hectopat
Arkadaşlar az önce G2A'dan bir Game Pass kodu aldım. Fakat kodu girdiğimde söyle bir hata alıyorum "kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." nasıl çözebilirim?

Hocam key in sayfasında global yazıyordu.

Peki nasıl çözebilirim onu.
Böyle bir alışveriş yapmadığım için pek bilgim yok fakat aldığınız yerin müşteri hizmetleri ile konuşmanız en doğrusu olur. Bir de şimdi baktım da bu 3 aylık deneme kodu falansa onlar bizim bölgemizde satın alımı kısıtlandığı için de kullanamıyor olabilirsin. Tabi bu benim tahminim.

Böyle bir alışveriş yapmadığım için pek bilgim yok fakat aldığınız yerin müşteri hizmetleri ile konuşmanız en doğrusu olur. Bir de şimdi baktım da bu 3 aylık deneme kodu falansa onlar bizim bölgemizde satın alımı kısıtlandığı için de kullanamıyor olabilirsin. Tabii bu benim tahminim.

Evet hocam 3 aylık trial kod diye geçiyor. Satıcının kendisine mesaj attım fakat cevap vermedi henüz

Evet hocam 3 aylık trial kod diye geçiyor.
Bizde kötüye kullanımdan dolayı satın alımı yasaklanmıştı. Ülke konumunu değiştirip etkinleştirmeyi deneyebilirsin fakat daha sonradan satın alımlarda kur değişikliği oluyor mu bilmiyorum. Onun için ilk önce G2A ile konuş bence.

Bizde kötüye kullanımdan dolayı satın alımı yasaklanmıştı. Ülke konumunu değiştirip etkinleştirmeyi deneyebilirsin fakat daha sonradan satın alımlarda kur değişikliği oluyor mu bilmiyorum. Onun için ilk önce G2A ile konuş bence.

Hocam herhangi bir satın alım yapmayacağım zaten Singapur'dan yapmayı denedim fakat 6 haneli posta kodu istediği için olmadı. Bundan 1-2 yıl önce de almıştım o zaman Singapur'la yapıyorduk.

Geri
Yukarı