İtemsatış'tan alınan Xbox Game Pass kodu kullanılmış çıktı

Sorgula ama racon keserek sorgula ki geri vites yapsın. Her şeyde racon kullanın, racon sizi kurtarır.

Özür dilerim biraz bilgisizim, acaba racon nedir?
Bir dahaki sefere @kaaneden alırsanız sıkıntı olmaz. Soğuk su içiniz.

Teşekkür ederim.
Bizim evde soğuk su yokdu teşekkürler :D
Hepinize teşekkür ederim, satıcı ile görüştüm, "ticket açın, paranızı geri verirler" dedi.
İyi akşamlar.
Satıcının profilini atar mısınız?

Eğer 3-5 başarılı işlemli öylesine site de satış yapan birisi ise site yönetiminin ona verdiği satış cezasını umursamayıp sana iade sağlamaz.

Ama böyle kodları satan satıcılar bayağı yüksek işlemli ve yüksek yorumlu satıcılar oluyor. Eğer böyleyse sana iade sağlar.

Teşekkür ederim satıcı ile görüştüm. İyi akşamlar.

Bir dahaki sefere @kaane den alırsanız sıkıntı olmaz. Soğuk su içiniz.
Hocam tekrardan çok teşekkür ediyorum etiketlediğiniz için. Discord üzerinden iletişime geçerseniz sevinirim.
Satıcıya mesaj yazdım. İletişime geçmezse ne yapmalıyım?
Bir bardak soğuk su hazırlayın ne olur ne olmaz. Destek üzerinden bir yardım isteyin, aracı site olduğu için geri iade sağlaması gerekir eğer kanıtlarsanız (tam bilmiyorum nasıl işler).

Hocam tekrardan çok teşekkür ediyorum etiketlediğiniz için. Discord üzerinden iletişime geçerseniz sevinirim.

Bir bardak soğuk su hazırlayın ne olur ne olmaz. Destek üzerinden bir yardım isteyin, aracı site olduğu için iade sağlaması gerekir eğer kanıtlarsanız (tam bilmiyorum nasıl işler).

:D teşekkür ederim. Dc dışında satış yaptığınız bir site var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı