G2A'dan Overwatch Almak

" BEST PRICE GUARANTEE " yazısı mı ? Eğer o ise yazan şey " En iyi fiyat garantisi " :) Oyun çıkınca ben de oynamayı planlıyorum, belki beraber oynarız. :)

"WARNING! THIS PRODUCT CANNOT BE ACTIVATED AND PLAYED IN CHINA." uyarısını kastediyorsan; "DİKKAT! Bu ürün Çin'de aktive edilemez ve oynanamaz" yazmakta.

CS:GO itemi aldım G2A'dan daha gelicek item varya, beklemede yazıyodu sonra işleniyor yazdı saatlerdir bekliyorum. Mail atıcam onun içinde ingilizce lazım uğraş dur işin yoksa. Parasını kestiler hemen adam gibi verin işte insanı bekletiyolar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum G2A'yı bilgin olsun.

Bende kinguinden almayı planlıyordum fakat orda EU bölge sınırlamasını gördüm. Acaba battle.nette sorun çıkarmı?

Fiyat olarak sanıyorum çokta bir fark yok normal Battle.net'ten alın bence ben oradan alacağım 40 Euro 135 TL yapıyor şuan orada 128 yazıyor ki paypal ile falan öderken ekstra 1-2 TL oradan ücret kesiliyor artı birde G2A Shield var hemen hemen aynı şeye denk geliyor. Normal almak daha kolay daha güvenli.

Beyler G2A2' dan Overwacht aldım şuan keyi bekliyorum ne zaman gelir ?(paypala ödeme yaptım)
Not:Şuan sipariş durmu processing

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı