G2A'dan para iadesi (ininal)

sefaver

Hectopat
Dün ininal kart ile G2A marketinden yaklaşık 150 liralık alışveriş yaptım fakat aldığım eşyalar bana gelmedi. Hotmail'e de iptal edilmiştir gibi bir yazı geldi. Canlı destekle konuştum. Para iadesi yapılacağı söylendi. Forumda gezdiğimde bir kaç kişinin para iadesi alamadığını gördüm. Ne yapabilirim ve ininal ile iletişime geçersem yardım ederler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edeceklerini sanmıyorum. En fazla G2A destek yardım edebilir. Birkaç ay önce benim de başımdan benzer bir olay geçti. 6 TL fiyatında bir DLC alacaktım. Alırken istemediğim halde ücretsiz G2A Shield 30 günlük aktif hale gelmiş. Karttan onay amaçlı 4 TL çekmiş. Peşini bırakmadım ben de. Her gün ayrı bir destekle konuştum. Hepsi farklı farklı şeyler söyledi ama ümidi kesmişken yaklaşık 25 gün sonra paranın iade edildiğini gördüm. Yani tek çare destekle konuşup beklemek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı