G2G satışından nasıl vergi ödeyebilirim?

Muhasebeci ile görüşmeniz en iyisi olur.
Aylık geliriniz sabitse kesinlikle en iyisi olur.
Geriye dönük vergi borcu falan çok iş çıkar sonra.

Arkadaş her ay 10000TL kazanıyor.
Siz bir kere satış yapıyorsunuz.

Düşük komisyon için Wise'a bakabilirsiniz.
Yurt dışında yaşayan arkadaşa ihtiyacınız var tabii.

Benim yurt dışında akrabam var onun PayPal hesabından wise ile Türkiye'deki banka hesabıma aktarabilir miyim hiç bilmiyorumda böyle işleri veya PayPal kullanmadan G2G'den para çekme gibi bir ihtimal var mı?

Benim yurt dışında akrabam var onun PayPal hesabından wise ile Türkiye'deki banka hesabıma aktarabilir miyim hiç bilmiyorumda böyle işleri veya PayPal kullanmadan G2G'den para çekme gibi bir ihtimal var mı?

Wise yöntemi ile yapabilirsiniz.
Akrabanız parayı PayPal hesabına alacak oradan banka hesabına gönderecek. Banka hesabından ödeme yaparak TransferWise ile sizin Türkiye hesabınıza gönderecek.

Ben G2G adlı sitede World of Warcraft gibi oyunların Coin'lerini satarak aylık 15 bin TL civarı gelir elde ediyorum. Dolar bazlı kazanıyorum ve paraları yurt dışındaki arkadaşımın PayPal'ı ile Türkiye'deki hesabım aktarıyorum. Bunun vergisini ödemeli miyim? Çünkü nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. Ve her zaman aynı parayı kazanmıyorum. Bazen 10 bin TL kazanabiliyorum.
Rica etsem para kaynağını söyleyebilir misin m+ boost level boost pvp boost yada başka bir şey mi ?

Ben G2G adlı sitede World of Warcraft gibi oyunların Coin'lerini satarak aylık 15 bin TL civarı gelir elde ediyorum. Dolar bazlı kazanıyorum ve paraları yurt dışındaki arkadaşımın PayPal'ı ile Türkiye'deki hesabım aktarıyorum. Bunun vergisini ödemeli miyim? Çünkü nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. Ve her zaman aynı parayı kazanmıyorum. Bazen 10 bin TL kazanabiliyorum.

Hala kimlik bilgilerimi vermedim ama yakın zamanda düşünüyorum.

Merhaba G2G sitesini kullandınız mı?

Hocam şu anda benzer bir durumdayim. G2G de New World satislarindan gelir elde ediyorum ancak bu vergi konusu gozumu korkutuyor. Bir sonuc elde edebildiniz mi?

Merhaba bende g2g kullanıyorum coinleri nasıl tedarik ediyorsun? ayrıca giriş yaparken senden vergi numarasını istiyor zaten. Resmi gov sitesinden kontrol edebilirsin

Geri
Yukarı