G2G Sitesinden paramı nasıl çekerim

Dustin

Hectopat
Skrill Türkiye'ye kapandı, paypal zaten yok. Webmoney ve Paysafecard'a baktım pek içim ısınmadı. Vısa ve Mastercard'a direk gönderim yapıyorlarmış sanırım bu şekilde çekmem mümkün mü?

Skrill Türkiye'ye kapandı, paypal zaten yok. Webmoney ve Paysafecard'a baktım pek içim ısınmadı. Vısa ve Mastercard'a direk gönderim yapıyorlarmış sanırım bu şekilde çekmem mümkün mü?
Acaba g2g.com güvenilir mi satış yapmak için?
kimlik ve yüzünün fotoğrafını istiyor satıcı olmak için, görürsen cevaplandırırsan çok sevinirim gerçekten.

Acaba g2g.com güvenilir mi satış yapmak için?
kimlik ve yüzünün fotoğrafını istiyor satıcı olmak için, görürsen cevaplandırırsan çok sevinirim gerçekten.
Merhaba günümüzde her oyun hesabı ve item satışı sitelerinde istiyorlar bunu artık ve g2g global bir platform oldukça güvenli.

Merhaba günümüzde her oyun hesabı ve item satışı sitelerinde istiyorlar bunu artık ve g2g global bir platform oldukça güvenli.
Konu dışı kusura bakmayın ama son olarak g2g de kimlik gibi bilgileri vermeden başka bir satış yöntemi var mı ve siz bu bilgileri paylaştınız mı?

Merhaba paranızı çekebildiniz mi çektiyseniz süreci anlatır mısınız nasıl çektiniz?

Bir aracı kullanarak çekim yapmıştım, isimi aklımda değil. Zaten sonra çok zahmetli geldi diye siteyi bir daha kullanmadım.

Merhaba G2G sitesinde satıcıyım 20% komisyon ile satışlarınızda size yardımcı olmak isterim.

1) Benden satın alıyorsunuz para G2G hesabıma geçiyor.
2) Paranızı verdiğiniz iban adresinize atıyorum.
3) Size yardımcı olabilmem için en az 65 dolar lık benden satın alım yapmanız gerekiyor. Size 50$ olarak gönderiyorum. Parayı azaltan durumlar oldugu için ve nasıl çekildiğini anlatmak istemediğim için yardımcı olacaksam tek yöntem budur. iletişim bilgilerimi DM de verebilirim. Trustpilot sitesi üzerinde güven skorum: <gta5services> 500 den fazla 5 yıldız olarak duruyor ve her gün bu sayı artıyor. Sitede 5. yılım sorun çıkacağını düşünmüyorum

Geri
Yukarı