G3 32GB ROM Yüklerken Brick Olması

Sürücüleri kaldırıp tekrar kurun. Cihazı download moda alıp tekrar deneyin. Maalesef görmeden ancak bu kadar yardımcı olabilirim.

Sürücüleri kaldırıp tekrar kurun. Cihazı download moda alıp tekrar deneyin. Maalesef görmeden ancak bu kadar yardımcı olabilirim.
TW vereyim ama özelden yazmıyorum mail yazarsanız verebilirim

hocam mail attım teamden yardımcı olur musunuz tot dosyaları gerekli herşeyi indirdim bilen bir arkadaşın yapmasını istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

hocam mail attım teamden yardımcı olur musunuz tot dosyaları gerekli herşeyi indirdim bilen bir arkadaşın yapmasını istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

LGUP ile deneyiniz hocam. Brick mi oldu? Download mode'a geçmiyor mu? Download Mode'a geçmiyor da "QHUSB_BULK" gözüküyorsa önce USB sürücülerini kurun ve bunu deneyin.

LGUP ile deneyiniz hocam. Brick mi oldu? Download mode'a geçmiyor mu? Download Mode'a geçmiyor da "QHUSB_BULK" gözüküyorsa önce USB sürücülerini kurun ve bunu deneyin.
Hocam Telefon çalışıyor bazen açılmıyor şarj hiç olmuyor böyle gidip geliyor download moda girmiyor o yüzden format atamıyorum hard reset atsamda fayda etmiyor download moda girmiyor, o yüzden qualcomm gözüküyor aygıt yöneticisinden tot dosyaları ile işlem yapılıyor hepsini indirdim ama güvenemiyorum bir hata yaparsam diye (dır targıt hedeflerini seçiyoruz ya) bilen bir arkadaş team dan yardım ederse harika olur, boarding, sürücüler vs hazır

Önceki mesajımda link var. O link brick olmuş telefonları düzelten programın linki ve nasıl kullanılacağının linki.

mail adresinize dönüş yaptım.

Hocam merhaba aynı sorundan muzdaribim. G3 cihazım boarddiagda AP testini geçiyor eMMC testinde hata veriyor. eMMC erase yapınca problem olmuyor ama eMMC read veya write veya read and write modunda problem yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…