G300s Cs Go Makro Ayarları

01furkan27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben G300s gaming mouse sahibim şuanda internette bulduğum tepme azaltma için yapılmış bir makro var ama pek işe yaradığını düşünmüyorum. Sizin önerebileceğiniz var mı acaba ?

Macro kullanan - özellikle tepme azaltan - oyunculardan nefret ederim. Oynayamıyorsan 70 lira verip boşuna mouse alma. Oyunu silmen yeterli. Zamanını boşa harcama

Dostum Gtx titan alıp 300 fps almakda donanım geliştirmektir Macro kullanmakda aynı şeydir.Donanımlara bağlı olarak yeteneklerinde gelişir bunuda düşün.Technopatın Youtube kanalında bir moderatöründe dediği gibi ''Profesyonel oyunculukta ekipmana yatırım yapmadan rekabetçi olmanız zor.''

Kendini iyi kandırmışsın. Donanımlara bağlı olarak yeteneklerinde gelişir diye bir şey yok. Elinde ses kasabileceğin bir kulaklık, oyunu kasmadan oynatabilen bir bilgisayar ve tam kavrayabildiğin bir mouse klavye olduktan sonra gerisi hava atmaktır. Sana önerim çalış. Emek harcamadan iyi bir oyuncu olamazsın.

Eğer Cs go dan once sıkı bir sekilde cs oynadıysan oyuna kısa sürede alışırsın. Şimdiden böyle yollara sapma. Emin ol macro kullanmadan daha iyi oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı