G300s Macro Çalışmama Sorunu

Charusihoa

Hectopat
Daha fazla  
Beyler G300S mouse aldım. Fakat macroları ne kadar ayarlasam da tuşa bastıgım zaman macrolar çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Makroları atarken hangi programı kullanıyorsunuz? Windows 10'a geçin ve makrolarını güncel Logitech Gaming Software (LGS) üzerinden ayarlamayı deneyin.

Windows 7 kullanıyorum . Makroları atarken hangi program derken , eger oyundan bahsediyorsan lol için fakat normalde mesela not defteri açıyorum oradada yazması lazım harfleri yazmıyor . Logitech Gaming Software dan indiriyorum fakat sanki hiçbirşeye basmıyormuşum gibi...

Aynısını kullanıyorum. Öyle bir sorun ile karşılaşmadım. Garantisi bitmeden bir servise gönder belki bir sıkıntısı vardır.

Bende aynısı kullanıyordum bende de öyle bir sorun olmadı yukarıda ayarlarda bu profili kullan gibi bir seçenek vardı o seçeneği uyguladınız mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı