Logitech G300S Macro Sorunu

secrax

Hectopat
Daha fazla  
G300s ve padini aldım. Yaklaşık 110-120 TL bir mouse. Kullanımı falan çok hoş elde duruşu tasarımı falan çok iyi. Pad neredeyse bilgisayarımdan daha büyük ve kaliteli alacaklara da tavsiye ederim fakat bir sorunum var.
Ya ben çok şey istiyorum ya mouse istediğime ufak kalıyor yada ben yapmayı beceremiyorum.

Oynadığım oyunda tuş kombinasyonları ile kombolar yapılıyor. Oyun (Black Desert)'da yapmak istediğim komboyu atamak istiyorum fakat hep bir aksilik çıkıyor tam oturmuyor veya saçma hareketler yapıyor en iyisi karakter tir tir titriyor :D Bende dedim bu işi çözse çözse Technopat çözer.

Yardımcı olun lütfen arkadaşlar. Yapmak istediğim kombinasyon;

Birinci Kombo Şekli: (SHIFT+LMB) > (S+LMB) > (S+C) > (W+RMB>LMB > (LMB+RMB>SPACE > (C)
İkinci Kombo Şekli: (SHIFT+E>LMB) > (W+RMB) > (W+F) > (S+LMB) > (W+RMB>LMB > Turn-Back Slash (S+RMB) > (S+LMB) > (C)
Üçüncü Kombo Şekli: (SHIFT+LMB) > (S+E) >(SHIFT+S>LMB+RMB) > (S+LMB+RMB) > (SHIFT+LMB) > (S+LMB) > (S+C) > (W+RMB>LMB > (S+RMB) > (C)

Bu üçünden biri olsa yeter. Belki çok fazlalar ama inşallah verdiğmi paranın karşılığını alabilirim.
Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı