G300S vs G102

Hangi Fare?

• G102 Prodigy

Oy: 53 76,8%
  • G300S

Oy: 16 23,2%

• Oy verenlerin toplamı
    69
@Remaster isterseniz simetrik olan mouseların ergonominisi konuşmayalım.

CTRL-V mi 😅 Benimle ne alıp vermediğin var bilmiyorum ama aynı bütçede mouse istendiği zaman her konuda farklı öneri yapacak değilim ve çoğu mesajımda önerdiğim mouse en ucuz yerin linki oluyor buda CTRL-V ile mümkün değil.

Boyuttan bahsetmiyorum mouse ergonomik değil Logitech G102 için en uygun olan tutuş fingertrip bazı ve claw tutan kişiler rahat edebilir ama palm grip için hiç uyun değil.
Her konuda farklı öneri yapmıyorsun ki zaten. 99 tane mouse önerip (listenin sonu Corsair Harpoon oluyor genelde) en sonda da elinize oturanı alın diyorsun 😂😂
Ve adım kadar eminim ki Harpoon’dan başka bir modeli kullanmamışsındır. Mağazada denediğinden bile şüpheliyim çünkü geçenlerde hafif mouse isteyen birine önerdiğin 99 tane model arasında Rival 710 da vardı 😂😂😂

İlgili konu linki:

Son düzenleme:
@Remaster o konuda dikkatsizlik yaptığım için özür diledim (direkt olmasada) ve neden öyle bir şey yaptığımı açıkladım uyaran arkadaş bir şey demedi siz niye bu kadar takıldınız bazen 3-4 içerisinde sizin toplam mesaj sayınız kadar mesaj yazabiliyorum arada karışıklık olabiliyor.

Özellikle son zamanlarda dikkat ediyorum Rival 710 ve G502 gibi ağır mouseları önermemeye bakarsanız göremezsiniz zaten.

Corsair Harpoon RGB 100-150 TL arasında öneriyorum fiyatlar değiştiği için farklı öneriler yapılabilir mesela bir ara G102 170 TL civarında şuanda indirim olduğu için 150 TL civarına bulunabiliyor ne yapayım? Gamepower, Rampage gibi markaları mı önereyim? Bazen kablosuz olarak tercih olarak koyuyorum isterse alır isterse almaz bazen alıcak kişiler kablo takılmasından sıkıldığı için almak isteyebiliyor ben seçenek sunuyorum.

Bence senin derdin başka.

Logitech G300S Mouse+Pad+Sticker+Bardak Altlığı Fiyatı + mousepad (burada mousepad ile birlikte veriyorlar)
Siz hangisini önerirsiniz? Ayrıca G300S'in mousepad kaliteli mi?
G300s biraz daha küçük g102 çok ideal bence ve ikisinide kullanmış biri olarak kesinlikkkkle G102 almalısın g300s sağ tık bozuldu sol tıkta arasıra çalışıyordu ama G102'de hiçbir sıkıntı mevcut değil ve çokk rahat.

G102 alın. 200 IPS değeri var G102'de, G300S'te ise 60 IPS. Sensörü daha iyi yani G102'nin. İnternetten 30TL'ye mouse pad alabilirsiniz ben kullanıyorum Rival 110 ile idare ederler.

G102 dıştan bakınca çok kakitesiz hemen bozulcak gibi duruyır G300s kalitelü duruyor. Gerçekten 1 düşüşde kırılmaz değil mi 102.

Geri
Yukarı