G300S'e alışan birine fare önerisi

Bütçe
~2000

the_bkp

Hectopat
6-7 senedir kullanıyorum. Sağ-sol tık Switch'lerini değiştirdim halen canavar gibi çalışıyor. Fakat artık yanları aşındı, üstündeki "G" logosu kayboldu, skatezleri deforme oldu. İçinden çıkan mousepadi kullanıyordum o da artık 3 parçadan oluşuyor. Skatez ve mouse pad alayım dedim fiyatı mâkul gelmedi. Durum böyle olunca yeni bir fareye geçeyim dedim. Yeni fareye alışamam diye çok korkuyorum.

Fareden istediğim özellikler:
1)G300S'teki makro tuşları çok işime yarıyordu, özellikle CS&Valorant oynarken space spam makrosu ile bunny yapmak çok kritik benim için.

2) G300s zaten küçük, fareyi Claw Grip olarak tutuyorum. Fakat elim büyüdü, G300S'den bir tık daha büyük benim için ideal sanırım.

3) RGB, Wireless, Marka takıntısı vb. benim için önemli değil.

4) Bütçe kısmında ise benim için önemli olan fiyat/performans. Zaten uzun yıllar değiştireceğini düşünmüyorum kaliteli bir şey olsun. Herkese teşekkürler.

Ben G305 Lightspeed Wireless kullanıyorum 1.5 yıldır. Ondan öncede G300S kullanıyordum. Hatta ilk kullandığım çok eskiyince tekrar para vererek yine 300s almıştım. Fakat zaman geçtikte benimde elim büyüdü o yüzden daha G305'e yöneldim. Sanada tavsiye ederim. Tek sıkıntısı belki senin için pil kullanmak zorunda olman ve sadece 2 tane makro tuşunun olması olabilir.

Bu fiyat bandında alabileceğin en iyi mouselar bunlar. Kendin kıyaslayıp seçersin. Bana soracak olursan endgame xm2we al.

Bu arada eğer yurt dışından sipariş edebiliyorsan ninjutso sora şu an piyasadaki en iyi mouselardan biri kesinlikle tavsiye ederim. Teslimatla beraber 108 dolardı galiba 2100 tlye falan denk geliyor olması lazım.

Bu fiyat bandında alabileceğin en iyi mouselar bunlar. Kendin kıyaslayıp seçersin. Bana soracak olursan endgame xm2we al.

Bu arada eğer yurt dışından sipariş edebiliyorsan ninjutso sora şu an piyasadaki en iyi mouselardan biri kesinlikle tavsiye ederim. Teslimatla beraber 108 dolardı galiba 2100 tlye falan denk geliyor olması lazım.

Hocam cevabınız için teşekkürler. Sanırım Ninjutso Sora almaya karar verdim. Amerikadan satın alacağım bir arkadaşım getirecek. Halen elime olur mu endişelerim var fakat claw grip için tasarlanmıştır vs. yazıyor umarım alışırım. Bir de mousepad almam gerekiyor sanırım. Onun için bir öneriniz var mı? Tekrardan teşekkürler.

Kusura bakmayın hocam geç gördüm mesajınızı foruma giremedim birkaç gündür. Bütçenize ve speed/kontrol tercihinize göre öneribilirim bir şeyler.

Geri
Yukarı