G305 için pil dönüştürücü önerisi

nitr0jeN

Hectopat
Daha fazla  
Reddit'te falan genel olarak bunu.

AAA-AA-boy-h-cre-pil-d-n-t-r-c-adapt-r-adapt-r-pil.jpg_Q90.jpg_.jpg

Gösteriyorlar. Türkiye içerisinde adet olarak sadece linktekini bulabildim. Ağırlık farkı var mıdır? Gösterdiklerimden daha hafif, ucuz var mıdır? Varsa link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gösterdiklerimden daha hafif, ucuz var mıdır? Varsa link atar mısınız?
Folyo ile yapabilirsin 1 gram bile ağırlık eklemiyor . Bunun yerine üst kapağı delikli bir kapak al daha da hafiflet. Eğer açıp alt ve yanlarını hallederim dersen onlarında deliklileri var. 35 40 grama kadar düşürebiliyorsun.

Folyo ile yapabilirsin 1 gram bile ağırlık eklemiyor . Bunun yerine üst kapağı delikli bir kapak al daha da hafiflet. Eğer açıp alt ve yanlarını hallederim dersen onlarında deliklileri var. 35 40 grama kadar düşürebiliyorsun.
Mousenin yeniden tasarlandığı bir site buldum, biraz inceleyeceğim. Pillerim geliyor amacım ağırlık düşmesi dediğiniz gibi folyo ile sıkıştırmayı deneyeceğim. Teşekküler yorumunuz için!

Mousenin yeniden tasarlandığı bir site buldum, biraz inceleyeceğim. Pillerim geliyor amacım ağırlık düşmesi dediğiniz gibi folyo ile sıkıştırmayı deneyeceğim. Teşekküler yorumunuz için!
Evet wraith esports'u diyorsunuz sanırım veya bu da var. Skatez olsun alt üst olsun her mouse'ye özel yapıyorlar. Skatezleri cidden kaliteli kaygan zemin seviyorsanız kesinlikle değiştirin bununla biraz pahalı gibi ama. Ben kontrol sevdiğim için yeni mouse ve mouse pad aldığımda 3 ay sıkıntı çekiyorum çok kaygan diye :)

Geri
Yukarı