G31 Yonga Setli Anakart GTX 750 ti darboğaz yapar mı?

Omega11

Hectopat
Daha fazla  
ASUS P5KPL -AM SE anakartım var g31 yonga setli. GTX 750 ti almayı düşünüyorum. Acaba sistemim darboğaz yapar mı ?

Sistem Özellikleri
İntel Core 2 Quad Q6600
MSİ GT 7300 GS ekran kartı
4 gb 800 mhz ram
PSU 500w

Takarsın PCIe slotu ortak bişey. Belki güç kaynağında ekran kartına güç sağlayacak kablolardan yoktur. Onun için de Molex to 6-pin gibi dönüştürücüler takabilirsin diye düşünüyorum.

İşlemci darboğaz yapar. O sisteme r7 250'den yüksek ekran kartı almayın. İlerisi için düşünüyorsanız bilemem ama o sistem için gddr5 bellekli r7 250 alınabilecek en iyi ekran kartı.

İşlemci darboğaz yapar. O sisteme r7 250'den yüksek ekran kartı almayın. İlerisi için düşünüyorsanız bilemem ama o sistem için gddr5 bellekli r7 250 alınabilecek en iyi ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan herhangi bir sıkıntı çıkmayacagını anlayabiliriz. 1080p de High ayarlarda güncel oyunları oynayabiliriz GTX 750 Ti ile. R7 250 daha düşük işlemciler için uygun görülüyor. Bence işlemciyle ekran kartı dengeli çalışacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan herhangi bir sıkıntı çıkmayacagını anlayabiliriz. 1080p de High ayarlarda güncel oyunları oynayabiliriz GTX 750 Ti ile. R7 250 daha düşük işlemciler için uygun görülüyor. Bence işlemciyle ekran kartı dengeli çalışacaktır.
Bende 4. çekirdeği açılan athlon 2 x3 vardı phenom 2 x4 B40 olarak kullanıyordum cinebench r15 testinden 269 alan bir işlemci bu yani q6600'a eşit. 750ti ile darboğaz yaptığı için fx 6100 ile değiştirdim. Bf4'de büyük rahatlama oldu. Q8400'e kadar tavsiyem r7 250'dir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı